Kolofix nově ve Sport parku Liberec

01. 6. 2023

Kolofix v Liberci se stěhuje na nové místo. Od června nás najdete v atraktivní lokalitě přímo ve Sport Parku Liberec hned vedle Home Credit Areny. Blíž vám, našim zákazníkům.

Přesun do nové lokality nám umožňuje nabídnout ještě kvalitnější služby. Nový Kolofix je teď lehce dostupný i z centra Liberce a nabízí pohodlné parkování přímo vedle naší pobočky.

Už žádné bloudění, najdete nás opravdu snadno. Sport Park zná v Liberci snad každý a na jeho sportoviště míří denně mnoho z vás. Naše nová adresa je Máchova 603/62, 460 07 Liberec. Otevírací doba Kolofixu v Liberci bude prozatím každé úterý 9:30 až 16:30. 

Každý cyklista se chce na kole cítit bezpečně a jistě. Nechce ztrácet čas čekáním na opravy. My servisujeme kola rychle a spolehlivě. Objednejte se na naši novou pobočku přes webovou stránku https://www.kolofix.cz/objednani nebo telefonicky na čísle 800 01 01 01 ještě dnes a zajistěte si termín opravy vašeho kola nebo elektrokola. Oceňte tak všechny výhody, které vám Kolofix přináší. Naším cílem je, aby vaše kolo perfektně šlapalo.  

  

Těšíme se na setkání s vámi v novém Kolofixu.