Máme volné termíny. Nečekejte a naplánujte si servis ještě dnes.

Pojď pracovat do Kolofixu!

Jsi vášnivým milovníkem kol a sportu, toužíš po práci, která spojuje tvůj koníček s profesním růstem a týmovou spoluprací, jsi na správném místě. V Kolofixu nejenže servisujeme kola, ale také vytváříme prostředí, ve kterém se každý člen týmu může rozvíjet, učit se novým věcem a být součástí komunity lidí sdílejících stejnou vášeň.

Proč právě Kolofix?

  • Kola jsou naše vášeň: U nás nejde jen o práci, ale o životní styl. Srdcem našeho podnikání jsou kola a vše, co s nimi souvisí.
  • Týmová spolupráce a podpora: V našem kolektivu ctíme týmovost a podporujeme jeden druhého. Společně dosahujeme větších výsledků a vytváříme prostředí, kde se každý cítí jako nedílná součást celku.
  • Možnost učení a rozvoje: S vlastním tréninkovým centrem a špičkovými profesionály ve svém oboru ti nabízíme možnost neustálého růstu a zdokonalování se. Neumíš? Naučíme! Chceš? Pomůžeme!
  • Férové odměňování: V Kolofixu věříme, že tvrdá práce by měla být spravedlivě odměněna. Proto uplatňujeme férový systém odměňování, který vás motivuje k maximálnímu nasazení.
Pokud sdílíš naše hodnoty a toužíš po práci, která tě bude bavit, připoj se k nám a buď součástí naší party Kolofix!