Chceš k nám?

Pojď pracovat do kolofixu!

Jsi duší sportovec a baví tě kola? Chceš dělat práci, která tě bude bavit a bude ti koníčkem? Chceš na sobě neustále pracovat a učit se nové věci? Je pro tebe typická týmovost, kreativita, systematičnost, proaktivita, dotahování práce do konce? Přidej se k nám!

Aktuálně volné pozice:

Proč kolofix?

Kola. A zase kola. Kola nás baví. A jejich servis. Srdcaři. Kolektiv. Prostředí. Zábava. Koníček. Sport. Lidi. Spolupráce. Závody. Možnosti. Výstavy. Energie. Rozvoj. Podpora. Kamarádi. Respekt. Pestrost. A kafe. Hodně kafe.

- Kola opravujeme po celé České republice.

kolofix je ve 12 městech po celých Čechách i na Moravě,  proto máme kolegy a kamarády ve všech regionech. I díky tomu jsme našim zákazníkům mnohem blíž.

- Vlastní tréninkové centrum

Rádi ti předáme naše znalosti a zkušenosti. Učit se budeš od těch nejlepších ve svém oboru. NEUMÍŠ? – NAUČÍME! CHCEŠ? – POMŮŽEME!

- Férový systém odměňování

Je to úplně jednoduchý, ale zároveň pro všechny férový. V kolofixu se řídíme heslem: čím líp pracuješ, tím víc peněz si domů odneseš.

Žijeme cyklistikou

Kola neprodáváme, kola servisujeme. Jsme česká firma, kterou založil dlouholetý mechanik české reprezentace Pavel Čábelický. Od něj se všichni učíme. Našim zákazníkům poskytujeme prvotřídní služby, které jsou a budou i nadále naším standardem. kolofix vznikl nedávno, letos jsou to 3 roky od otevření prvního servisu - centrály v Praze Braníku. Přes týden nás můžete potkat na našich pobočkách, o víkendech pak servisujeme kola na těch největších cyklistických akcích jako jsou Světový pohár horských kol v Novém Městě na Moravě, na české “Tour de France” L`Étape v Praze, enduro seriálu Blinduro, MTB maratonech Prima Cupu nebo  Malevil Cup, české Downtown sérii, a mnoha dalších. Třeba naši mechanici pomohli i na některé z akcí někomu z vás. S vlastním týmem Gapp System Kolofix nás pak potkáte na závodech Českého i Světového poháru, naši závodníci bojují o účast na Olympiádě v Paříži.

kolofix v číslech:

start kolofixu - v roce 2019 otevřel Pavel Čábelický centrálu kolofix v Praze a byl na to na začátku úplně sám. Do jednoho měsíce pak už u něj pracovalo 6 mechaniků, kteří na začátku dělali úplně všechno, co bylo potřeba. Nejen servisovali ale hlavně pomáhali rozjíždět celý kolofix koncept.

15 poboček po celé ČR - v roce 2020 se kolofix rozrostl do dalších měst a v roce 2022 otevřel první servisní pointy. Aktuálně máme 15 poboček po celé České republice a více než 60 zaměstnanců. A pořád rosteme.

Víc jak 40 partnerů - aktuálně máme více než 40 partnerů, kterým poskytujeme podporu jejich B2B i B2C businessu. Mezi ně patří například výrobci kol Canyon nebo Qayron, a společnosti Alza, Datart, Sportega a spousta dalších.

Co o kolofixu říkají naši lidé?

David (mechanik servisu) - hledal jsem práci u kol. Se servisem kol jsem ale doteď neměl žádné zkušenosti. Vážím si toho, že mi kolofix poskytl potřebné zaškolení a dal mi příležitost dělat práci, která mě opravdu baví. Kromě toho je fajn dělat s lidmi, kteří mají stejný zájem jako ty. 

Jakub (manažer skladu) - kolofix je za mě hodně dobrý koncept. Mít kolegy a pobočky po celý republice je sice logisticky trochu náročnější, ale zase jsme blíž našim klientům. V kolofixu jsem prakticky od jeho začátku a za mě je skvělý být u toho, když něco vzniká a podílet se na budování něčeho, co dává smysl. Hlavně jsme tady super parta.

Marek (mechanik servisu) - líbí se mi, že každý den je úplně jiný, že nedělám pořád tu samou práci. Pořád se hodně učím, hlavně mi zkušenosti předávají jen ti nejlepší ve svém oboru. Oceňuju taky, že mi kolofix dává příležitost pracovat při studiu a práce tady mi nabízí časovou flexibilitu.

Matěj (trenér) - jsem rád za to, že můžu být součástí kolofix týmu, protože vnímám, že jsme opravdu profíci v tom, co děláme. Kdo má rád kola a chce se je naučit servisovat na opravdu vysoké úrovni, tak u nás. Líbí se mi i to, že můžu ovlivnit výši své mzdy ve smyslu, čím líp budu pracovat, tím víc si vydělám. To mi vyhovuje. Zároveň si vážím toho, že jsem dostal příležitost ve firmě kariérně vyrůst. Začínal jsem jako servisní mechanik, teď zaškoluju nové zaměstnance na našich českých pobočkách. To mě opravdu baví.

Co o kolofixu říkají naši zákazníci:

Filip (Praha) - velmi vřelá obsluha, perfektní servis a dobré ceny. Děkuji za odvedenou práci a rady. Všem doporučuji.

Luboš (Praha) - Marek a Kuba jsou machři, kteří nám na novou cyklosezónu perfektně seřídily a nachystali naše kola...Lily, Sebík, Darja, Míša, Dan, Denča, Luboš, Adéla, Kristýna, Saša, tety a strejda z domečku na Lazech.

René (Ostrava) - den před dovolenou jsem si při pádu poškodil páčku zadní brzdy. Neskutečně ochotný mechanik, zkušeně bleskově opravil. Do servisu jsem přicházel z obavou, že budu muset nechat vyměnit celou brzdu a po několika minutách jsem odcházel s opět funkčním kolem. Dobrá práce a ještě jednou díky

Tomáš (Brno) - objednání přes telefon kolo jsem dovezl v pátek ráno v pondělí ráno bylo hotové. Ochotně volali, jaký chci dát nový řetěz - nabídli více typů skvělý servis, profesionální jednání, rychlé. určitě se budu vracet !

Vlastimír (Karlovy Vary) - maximální spokojenost. Profesionální jednání a příjemné vystupování Přehledná rezervace s možností volby varianty servisu. Doporučuju variantu INDIVIDUAL. Ihned na začátku jsem dostal přibližný nástřel celkové ceny, který se moc od finální ceny nelišil. V průběhu servisu se objevily "vícepráce" - vše jsme probrali po telefonu včetně přibližné ceny navíc a kolo bylo i tak opraveno v původním termínu. Po servisu vypadá a jezdí jako nové. Doporučuju!

Aktuálně volné pozice:

Hledáš něco jiného, nebo ve tvém městě zrovna nenabíráme? Napiš nám svou představu. Možná něco vymyslíme.