kolofix pobočky

kolofix Praha

Adresa

Údolní 212/1

147 00
Praha 4

Otevírací doba

Kontakt

Po-Čt: 7:00 - 18:00

Pá: 7:00 - 16:00

Tel: +420 800 01 01 01

E-mail: praha@kolofix.cz

kolofix Jihlava

Adresa

Brtnická 21

Vjezd z ulice Tylova

586 01

Jihlava

Otevírací doba

Kontakt

Po-Čt: 7:00 - 18:00

Pá: 7:00 - 16:00

Tel: +420 800 01 01 01

E-mail: jihlava@kolofix.cz

kolofix České Budějovice

Adresa

Husova tř. 523

370 05

České Budějovice

Otevírací doba

Kontakt

Po-Čt: 7:00 - 18:00

Pá: 7:00 - 16:00

Tel: +420 800 01 01 01

E-mail: ceskebudejovice@kolofix.cz

kolofix Plzeň

Adresa

Na Lopatárně 37

312 00

Plzeň 4

Otevírací doba

Kontakt

Po-Čt: 7:00 - 18:00

Pá: 7:00 - 16:00

Tel: +420 800 01 01 01

E-mail: plzen@kolofix.cz

kolofix Louny

Adresa

Rybalkova 2952

440 01

Louny

Otevírací doba

Kontakt

Po-Čt: 7:00 - 18:00

Pá: 7:00 - 16:00

Tel: +420 800 01 01 01

E-mail: louny@kolofix.cz

kolofix Liberec

Adresa

Tanvaldská 345

463 11

Liberec - Vratislavice nad Nisou

Otevírací doba

Kontakt

Po-Čt: 7:00 - 18:00

Pá: 7:00 - 16:00

Tel: +420 800 01 01 01

E-mail: liberec@kolofix.cz

kolofix Olomouc

Adresa

Pasteurova 127

779 00

Olomouc

Otevírací doba

Kontakt

Po-Čt: 7:00 - 18:00

Pá: 7:00 - 16:00

Tel: +420 800 01 01 01

E-mail: olomouc@kolofix.cz

kolofix Zlín

Adresa

Areál Svit

budova 34

Vavrečkova

760 01

Zlín

Otevírací doba

Kontakt

Po-Čt: 7:00 - 18:00

Pá: 7:00 - 16:00

Tel: +420 800 01 01 01

E-mail: zlin@kolofix.cz

kolofix Ostrava

Adresa

Pod Landekem 64

725 29

Ostrava

Otevírací doba

Kontakt

Po-Čt: 7:00 - 18:00

Pá: 7:00 - 16:00

Tel: +420 800 01 01 01

E-mail: ostrava@kolofix.cz

kolofix Hradec Králové

Adresa

Úprkova 473

500 09

Hradec Králové

Otevírací doba

Kontakt

Po-Čt: 7:00 - 18:00

Pá: 7:00 - 16:00

Tel: +420 800 01 01 01

E-mail: hradeckralove@kolofix.cz

kolofix Brno

Adresa

Křížkovského 416/22

603 00

Brno-Pisárky

Otevírací doba

Kontakt

Po-Čt: 7:00 - 18:00

Pá: 7:00 - 16:00

Tel: +420 800 01 01 01

E-mail: brno@kolofix.cz

KF_logo_2020_znak_barva.png
Novinky ze světa cyklistiky - 1x týdně a zdarma Příhlašte se k odběru našeho newsletteru kolofix espresso
(ukázka newsletteru)
  • Instagram kolofix
  • Facebook kolofix

© 2020 by KOLOFIX