Máme volné termíny. Nečekejte a naplánujte si servis ještě dnes.

Servis tlumičů Kolofix

Specializované a ojedinělé pracoviště, které jinde v Česku nenajdete
Jediný servis v ČR
Nejrychlejší na trhu
Stačí nám jen komponenty
Do pěti dnů i v sezóně

Máme vlastní „tlumičárnu“

V naší kolofix tlumičárně opravujeme veškeré tlumiče, vidlice a teleskopické sedlovky ze servisní sítě kolofix i od partnerských servisů, které spoléhají na naši preciznost, kvalitu, rychlost a odpovědnost za vykonanou práci.

Správný chod komponentů je pro jízdu a skvělé časy nejen na enduro závodech naprosto zásadní. Provedeme servis většiny renomovaných výrobců.

Díky skladovým zásobám materiálu, opravných sad a komponentů vám můžeme garantovat rychlé termíny oprav. Většinu komponentů novějších než 5 let jsme schopni opravit do 5 pracovních dní, starší dle dostupnosti náhradních dílů.
Tlumičárna

UŽ Žádné „čekání na dodavatele“

Servisujeme odpružení Rock Shox a Fox včetně modelů s tlumící jednotkou Brain, X-Fusion, RST, DVO, SR Suntour, Bike Yoke, Oneup, 9point8, KS, Manitou, Öhlins, Marzocchi. U Cannondale Lefty děláme pouze malý servis.
Tlumičárna 2

Nemůžete komponenty odpružení přinést na naši pobočku?

Pošlete je poštou přímo do naší tlumičárny a my vám garantujeme, že servis bude hotový do 5 pracovních dní!

Jak na to?
Ikona - krok 1
ZABALIT

Nezapomeňte vše bezpečně zabalit, aby se během přepravy žádný z komponentů nemohl poškodit nebo volně pohybovat. Poslat můžete samozřejmě i více komponentů v jedné zásilce. V tom případě doporučujeme zabalit vše obzvláště pečlivě. Vidlici pošlete čistou, včetně víčka ventilku, dálkového lockoutu i s páčkou a reboundového ovladače. Naopak určitě do krabice nebalte a nechte si doma: pevné osy, uchycení brzdové hadičky, snímače tachometru, adaptéry brzdového třmenu, blatník atd.

Tlumič pošlete včetně čepů a podložek (vždy stáhněte k sobě stahovací páskou), Brain tlumič odstrojte od montážních prvků ke kolu. Teleskopickou sedlovku pošlete bez sedla zámku a šroubů sedlovky.
Ikona - krok 2
POPSAT

Sepište základní informace: své jméno, adresu, email a telefon + model komponentu a popis závady nebo informaci, že se jedná o běžný provozní servis. Uveďte telefon, na kterém budete k zastižení pro případ, že od vás budeme potřebovat cokoliv doplnit.
Ikona - krok 3
ODESLAT

Vyberte si přepravce a pošlete na adresu:

Kolofix sklad
Údolní 212/1
147 00 Praha 4 - Braník

CHCETE objednat servis tlumičů?

FAQ

Odpovědi na nejčastější dotazy
  • Jak probíhá servis odpružení? 
    Servis odpružení probíhá přímo v naší tlumičárně. Stačí si objednat samostatný servis odpružení a následně přinést daný komponent na vybranou pobočku. Toto je nejrychlejší cesta, jak si zajistit servis odpružení s dokončením do 5 dnů i v průběhu hlavní sezóny.
  • Servisujete FOX komponenty?
    Jasně! Jsme certifikovaný servis pro značku FOX.
  • Proč mám dělat servis odpružení?
    Servisní intervaly stanovuje výrobce komponentů. Nejzažší termín pro servis odpružení je obecně 1rok. Provozní náplně v komponentech používáním degradují, mění se jejich vlastnosti a zanáší se nečistotami z provozu kola. Není vyjímkou, že po roce ježdění je původní čirý olej naprosto černý. Bez servisu může dojít k nevratnému poškození komponentů.

Nenašli jste, co potřebujete?

Kontaktujte naši zákaznickou podporu, jsme tu pro vás od pondělí do pátku po celou otevírací dobu našich poboček.
Po - Čt 7:00 - 18:00, Pá 7:00 - 16:00.