Tlumičárna kolofix

Specializované a svým způsobem ojedinělé pracoviště, které jinde v Česku nenajdete.

NA SERVIS ODPRUŽENÍ NOVĚ PŘIJÍMÁME I SAMOSTATNÉ KOMPONENTY. Již není nutné se objednávat s celým kolem. Nově stačí si objednat samostatný servis odpružení a následně přinést daný komponent na vybranou pobočku. Toto je nejrychlejší cesta, jak si zajistit servis odpružení s dokončením do 5 dnů i v průběhu hlavní sezóny.

V naší tlumičárně opravujeme veškeré tlumiče, vidlice a teleskopické sedlovky ze servisní sítě kolofix i od partnerských servisů, které spoléhají na naši preciznost, kvalitu, rychlost a odpovědnost za vykonanou práci. Správný chod komponentů je pro jízdu a skvělé časy nejen na enduro závodech naprosto zásadní.

Servisujeme odpružení Rock Shox a Fox včetně modelů s tlumící jednotkou Brain, X-Fusion, RST, DVO, Suntour, Bike Yoke, Oneup, 9point8. U Cannondale Lefty děláme běžný servis.

Většinu komponentů novějších než 5 let jsme schopni opravit do 5 pracovních dnů, starší dle dostupnosti náhradních dílů.

Malý servis

Pokud chcete udržet své odpružení v dobrém stavu, doporučujeme základní údržbu vidlice/tlumiče/sedlovky během sezóny! Komponent rozebereme, vyčistíme, naplníme novou mazací náplní. Než putuje zpět k zákazníkovi, tak ho zase složíme, natlakujeme na provozní tlak a otestujeme.

Velký servis

Když svoje kolo nešetříš a nebyl čas na pořádný servis, nech si udělat kompletní repas. Komponent rozebereme, vyčistíme, vyměníme veškerá těsnění, namáhané části a gufera. Znovu naplníme předepsanými oleji, dusíkem a vším, co je potřeba. Otestujeme a připravené k použití vracíme zpět.

Mimo malý a velký servis provádíme i tuning - umíme si pohrát s planžetami a řešit specifické nastavení dle potřeb každého jezdce a vylepšujeme vlastnosti starších vidlic pomocí upgrade kitů.

Máš poškrábanou teleskopickou sedlovku nebo vnitřní nohy vidlice? I tohle umíme opravit.

Profesionály definuje nejen prostředí a vybavení, ale i schopnosti, zkušenosti a ochota umět se postavit čelem ke svým chybám - bez toho se nedá růst. Navíc kluci z tlumičárny nejsou jen mechanici, ale především bikeři, kteří moc dobře ví, co odpružení potřebuje.