Nový Kolofix v Mladé Boleslavi

06. 5. 2023

Rádi bychom vás informovali o jedné důležité novince letošní sezóny.

V úterý 9.května otevíráme zbrusu novou pobočku v Mladé Boleslavi. Síť servisů Kolofix tak bude mít nově 14 plnohodnotných poboček ve 12 městech České republiky.

Kolofix Mladá Boleslav

Najdete nás na adrese 17.listopadu 1443, hned vedle Spinning MB Jany Hladíkové. Umístěním pobočky Kolofix v areálu spinningu si slibujeme vzájemné propojení našich služeb a uspokojení všech potřeb společných zákazníků. 

 

Kolofix na nové adrese je připravený poskytnout prvotřídní služby. Ať už potřebujete provést pravidelnou údržbu vašeho kola, standardní servis, expressní opravu, specializovaný servis vidlice, tlumiče, teleskopické sedlovky, nebo jen získat technickou podporu, jsme tady pro vás. Naším cílem je, aby vaše kolo perfektně šlapalo. 

Navíc jsme pro vás po celý první měsíc, tedy až do 9.června připravili speciální akci.

V rámci nejoblíbenějšího balíčku STANDARD vám mechanik zdarma navíc vyčistí hlavové a středové složení, provede malý servis vidlice a navíc získáte 15% slevu na použité díly a komponenty.  

Rozšířením našich služeb jsme si stanovili za cíl poskytovat rychlejší a efektivnější servis vašich kol. Se stále doplňovaným týmem špičkově vyškolených mechaniků a moderním vybavením jsme si jisti, že budeme schopni plnit vaše potřeby a uspokojit tak v kratší době vaše očekávání.

 

„Těšíme se, až vás přivítáme na naší nové pobočce a poskytneme vám prvotřídní služby, které jsou a budou i nadále naším standardem.“ uvádí Pavel Čábelický, zakladatel sítě servisů Kolofix.