Maxim Adami skóruje na Blinduru i na Světovém poháru!

25. 6. 2021

Máme radost, že můžeme podporovat nadějného ridera na cestě vzhůru!

Blinduro a servisní dodávka kolofix.

Blinduro 500+ Lipno

V Maxově podání vystihuje dojem z trati: "RZ Trojku jsem nějak zdrncal dolů, tam jsem párkrát přišel málem o papíry, protože jsem do jedné rockgarden naletěl takovým způsobem, že skutečně netuším, jak jsem to přežil, ale rozhodně jsem jel přes limit."
Riskantní přístup se vyplatil, takže si Max odvezl to, pro co přijel - 1. místo!

Maxim Adami 1. na Blinduru 500+

Enduro World Series Canazei

"Včera jsem jel světový pohár. Výkonnostně se musím pochválit, výsledkově už jsem tak spokojený nebyl. Na první rychlostní zkoušce (dále jen RZ) jsem měl smůlu. Shrnula se mi v kompresi přední guma, šel jsem OTB (pozn. redakce, Over The Bar - pád přes řidítka) přes pokácené stromy z prudkého svahu dolů a byl jsem rád, že jsem se nenapíchnul na nějakou zlomenou větev. Cesta zpátky a následné zprovozňování kola mi zabralo opravdu hodně času a vzhledem k tomu, jak jsme tam všichni naskládaní opravdu po vteřinách, tak jsem se propadl hodně dozadu.

Dvojka mi vyšla bez komplikací, trojka taky a v obou jsem dojel osmý, což už je na světovém poháru docela úspěch. Celkově mě tyhle dojezdy posunuly na nějaké 13. místo tuším. Před poslední RZ jsem si zapomněl dát gel, což byla samozřejmě moje blbost a tím, co jsem už měl všechno za sebou to prostě nezvládla hlava.

Po asi třech minutách jsem byl jak hadrový panák, prodloužil se mi reakční čas a od půlky už mi hlava nefungovala vůbec, takže jsem byl spíš pasažér. V cíli jsem skoro usnul na zemi na náměstí a na hotelu jsem nebyl schopný zvednout kolo, tak jsem byl hotový.

V sobotu se jede druhé kolo, takže já se pokusím poučit z chyb zase se ozvu, jak to dopadlo!

Max