Kolofix 2x v Brně

05. 6. 2023

Síť servisů Kolofix rozšiřuje i nadále svoje služby a v pondělí 5. června otevře druhou pobočku v Brně, tentokrát v Komárově. Celkově tak bude mít Kolofix v České republice už 15 plnohodnotných servisních center.

Najdete nás na adrese Dufkovo nábřeží 230/5 Brno - Horní Heršpice. Kolofix Brno - Komárov je umístěný v příjemném areálu hned vedle populární cyklostezky. Zároveň je velmi snadno dostupný pro všechny zákazníky a nabízí možnost jednoduchého zaparkování vašeho auta při dovozu kola na opravu.

V Komárově vás přivítají, a o vaše kola se postarají,  Bára a Martin. Ano, čtete správně, Bára je jednou z našich mechaniček, ve své vysněné práci se v Kolofixu stále zdokonaluje, přijďte se přesvědčit sami. I Martin se kolům a jejich servisu věnuje už poměrně dlouho a nyní se mu jeho koníček stal i zaměstnáním.

Kolofix je standardně vybavený moderním vybavením a nástroji, abychom mohli poskytnout nejširší škálu služeb pro vaše kolo. Zároveň se můžete spolehnout na naše špičkově vyškolené mechaniky, kteří se postarají o základní i složitější opravy. Bez ohledu na to, zda potřebujete běžnou údržbu, opravu defektu nebo komplexnější servisní zásah, jsme tu především pro vás.

Kolofix, to je servis kol je zaměřený na všechny typy kol, elektrokol, nebo koloběžek..  Moc dobře si uvědomujeme, jak důležité je mít bezpečné a po všech stránkách správně fungující kolo, proto vám poskytujeme ty nejlepší služby.

Doufáme, že nás brzy navštívíte na nově otevřené pobočce v Brně - Komárově a svěříte nám do péče vaše kolo, uvádí Pavel Čábelický, zakladatel sítě servisů Kolofix. Naším cílem je, aby vaše kolo perfektně šlapalo.